Onze groepen

Ada de Feiter

verrijkingsgroep/IB-er adadefeiter AT nobego DOT nl
Astrid de Vos groep 1/2A astriddevos AT nobego DOT nl
Leonie Zoutewelle groep 1/2A leoniezoutewelle AT nobego DOT nl
Lisanne de Kam groep 2B/3 lisannedekam@nobego.nl
Jolanda Wolters groep 2B/3 jolandawolters@nobego.nl
Bas Jacobs groep 4/5A basjacobs@nobego.nl
Ans Griep groep 4/5A ansgriep@nobego.nl
Joke Cornelisse groep 5B/6 jokecornelisse@nobego.nl
Bart de Hartog groep 5B/6 bartdenhartog@nobego.nl
Willy Leendertse groep 7/8 willyleendertse@nobego.nl
Kitty Goethals A-pooler kittygoethals@nobego.nl